1-dielna červená predložka do kúpeľne
Oživte svoju kúpeľňu s našou jednodielnou kúpeľňovou predložkou. Kvalitné materiály pre mäkký dotyk a skvelú savosť. Praktický dizajn pre ľahkú údržbu a štýlový vzhľad vašej kúpeľne.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Oživte svoju kúpeľňu s našou jednodielnou kúpeľňovou predložkou. Kvalitné materiály pre mäkký dotyk a skvelú savosť. Praktický dizajn pre ľahkú údržbu a štýlový vzhľad vašej kúpeľne.
Výška predložky: 80cm
Šírka predložky: 50cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 1 dielne |
|---|---|
| výrobca: | Sareha |
| Materiál predložky: | 100 % polyester |
| Pranie: | na 30 °C |
| Farba: | červená |
| šírka: | 40 cm až 79 cm |
| Dĺžka: | 60 cm až 89 cm |
| Tvar predložky: | obdĺžniková |
| Plocha koberca: | strižený vlas |
| Podkladová vrstva: | guma |
| Vlastnosti: | protiskluzová |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



