1-dielna fialová predložka do kúpeľne
Oživte svoju kúpeľňu s našou jednodielnou kúpeľňovou predložkou. Kvalitné materiály pre mäkký dotyk a skvelú savosť. Praktický dizajn pre ľahkú údržbu a štýlový vzhľad vašej kúpeľne.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Oživte svoju kúpeľňu s našou jednodielnou kúpeľňovou predložkou. Kvalitné materiály pre mäkký dotyk a skvelú savosť. Praktický dizajn pre ľahkú údržbu a štýlový vzhľad vašej kúpeľne.
Výška predložky: |
80cm |
Šírka predložky: |
50cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | 1 dielne |
|---|---|
| Výrobca: | Sareha |
| Materiál predložky: | 100% polyester |
| Pranie: | na 30 °C |
| Farba: | Modrá |
| šírka: | 40 cm až 79 cm |
| Dĺžka: | 60 cm až 89 cm |
| Tvar predložky: | obdĺžniková |
| Plocha koberca: | strižený vlas |
| Vlastnosti: | protiskluzová |
| podkladová vrstva: | guma |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



