Bobuľové saténové závesy
Zahalte svoj priestor do luxusu s našimi závesmi. Kombinácia kvalitných materiálov a moderného dizajnu prináša do vášho domova nielen štýl, ale aj útulnú atmosféru. Každá izba si zaslúži jedinečný dotyk elegancie.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Zahalte svoj priestor do luxusu s našimi závesmi. Kombinácia kvalitných materiálov a moderného dizajnu prináša do vášho domova nielen štýl, ale aj útulnú atmosféru. Každá izba si zaslúži jedinečný dotyk elegancie.
Závesy s očkami s možnosťou umiestnenia priamo na záclonovú tyč bez potreby klipov.
Balenie obsahuje 2 ks závesov.
Rozmery závesov:
-
145×160 cm
-
145×180 cm
-
145×250 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesy |
|---|---|
| Výrobca: | Las Home |
| Materiál závesu: | 100 % Polyester |
| Pranie: | Na 30 °C |
| Farba: | Bobulová |
| Druh závesu: | klasický |
| Dĺžka: | do 199 cm |
| Uchytenie závesu: | žabky |
| motív závesu: | bez motívu |
| Vlastnosti: | zatemňovací |
| šírka: | 140 cm az 149 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



