Červený povlak na polštář 40x40 cm
Oživte váš priestor s našimi elegantnými poťahmi na vankúše. Luxusné materiály a moderný dizajn dodajú vášmu spánku nádych štýlu a pohodlia. Transformujte svoj odpočinok s našimi jedinečnými poťahmi.
Veľkosť obliečky: 40x40cm

Expedícia tovaru do 24 hodín
Oživte váš priestor s našimi elegantnými poťahmi na vankúše. Luxusné materiály a moderný dizajn dodajú vášmu spánku nádych štýlu a pohodlia. Transformujte svoj odpočinok s našimi jedinečnými poťahmi.
Veľkosť obliečky: 40x40cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Povlak na vankúš |
|---|---|
| Výrobca: | HT Familex |
| Materiál obliečok: | 100%polyester |
| Pranie: | na 30 °C |
| Farba: | červená |
| Rozmer vankúša: | 45 x 45 cm |
| šírka: | 30 cm až 49 cm |
| Dĺžka: | 30 cm až 49 cm |
| motív: | viánočné |
| Druh zapínania obalu: | zips |
| Vlastnosti: | možnost pranie v pračce |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



