Dámska kabelka ANNA
Oživte svoj šatník našou exkluzívnou kolekciou dámskych kabeliek. Každá kabelka je spojením elegancie a praktičnosti, zdôrazňujúca vašu jedinečnú štýlizáciu. Objednajte si svoju dokonalú spoločníčku pre každú príležitosť!

Expedícia tovaru do 24 hodín
Oživte svoj šatník našou exkluzívnou kolekciou dámskych kabeliek. Každá kabelka je spojením elegancie a praktičnosti, zdôrazňujúca vašu jedinečnú štýlizáciu. Objednajte si svoju dokonalú spoločníčku pre každú príležitosť!
Šírka kabelky: 29cm
Výška kabelky: 30cm
Hĺbka kabelky: 8cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Doplnky |
|---|---|
| Výrobca: | Miss |
| Materiál kabelky: | Syntetika |
| Návod na údržbu: | Navlhčenou handričkou |
| Farba: | Hnedá,čierna,béžová |
| Štýl: | Casual |
| šírka: | 29 cm |
| Výška: | 30 cm |
| hĺbka: | 8 cm |
| spôsob nosenia: | crossbody |
| typ kabelky: | sedlová |
| vzor kabelky: | bez vzoru |
| určenie: | dámske |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



