Dámske čierne listové kabelka 02
Zvýraznite svoju osobnosť s našimi pohľadnými dámskymi listovými kabelkami. Každá listová kabelka je malým umeleckým kúskom, ktorý nielen perfektne doplní váš outfit, ale aj poskytne praktický úložný priestor pre vaše nezbytnosti. Elegantný dizajn spojený s funkčnosťou pre dokonalý každodenný štýl.

Zvýraznite svoju osobnosť s našimi pohľadnými dámskymi listovými kabelkami. Každá listová kabelka je malým umeleckým kúskom, ktorý nielen perfektne doplní váš outfit, ale aj poskytne praktický úložný priestor pre vaše nezbytnosti. Elegantný dizajn spojený s funkčnosťou pre dokonalý každodenný štýl.
Psaníčko
-
Šírka: 20 cm
-
Výška: 11 cm
-
Hĺbka: 5 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Listové kabelky |
|---|---|
| výrobca: | fashion |
| Materiál kabelky: | Syntetika |
| Návod na údržbu: | Navlhčenou handričkou |
| Farba: | čierna |
| štýl: | Elegantné |
| spôsob nosenia: | listová kabelka |
| šírka: | 20 cm |
| Výška: | 11 cm |
| hĺbka: | 15 cm |
| vzor kabelky: | bez vzoru |
| Vlastnosti: | řetízkový popruh |
| určenie: | dámske |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



