Dámska čierna kabelka 01
Oživte svoj šatník našou exkluzívnou kolekciou dámskych kabeliek. Každá kabelka je spojením elegancie a praktičnosti, zdôrazňujúca vašu jedinečnú štýlizáciu. Objednajte si svoju dokonalú spoločníčku pre každú príležitosť!

Expedícia tovaru do 24 hodín
Oživte svoj šatník našou exkluzívnou kolekciou dámskych kabeliek. Každá kabelka je spojením elegancie a praktičnosti, zdôrazňujúca vašu jedinečnú štýlizáciu. Objednajte si svoju dokonalú spoločníčku pre každú príležitosť!
Výška kabelky: 19cm
Šírka kabelky: 23cm
Hĺbka kabelky: 6,5cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kabelky |
|---|---|
| Výrobca: | Miss |
| Materiál kabelky: | Syntetika |
| Návod na údržbu: | Navlhčenou handričkou |
| Farba: | Čierna |
| Štýl: | Casual |
| šírka: | 27 cm |
| Výška: | 26 cm |
| hĺbka: | 6,5 cm |
| spôsob nosenia: | crossbody |
| typ kabelky: | sedlová |
| vzor kabelky: | bez vzoru |
| určenie: | dámske |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



