Dámske čierne listové kabelka 01
Zvýraznite svoju osobnosť s našimi pohľadnými dámskymi listovými kabelkami. Každá listová kabelka je malým umeleckým kúskom, ktorý nielen perfektne doplní váš outfit, ale aj poskytne praktický úložný priestor pre vaše nezbytnosti. Elegantný dizajn spojený s funkčnosťou pre dokonalý každodenný štýl.

Zvýraznite svoju osobnosť s našimi pohľadnými dámskymi listovými kabelkami. Každá listová kabelka je malým umeleckým kúskom, ktorý nielen perfektne doplní váš outfit, ale aj poskytne praktický úložný priestor pre vaše nezbytnosti. Elegantný dizajn spojený s funkčnosťou pre dokonalý každodenný štýl.
Psaníčko
-
Šírka: 23 cm
-
Výška: 13 cm
-
Hĺbka: 6 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Listové kabelky |
|---|---|
| Výrobca: | Fashion |
| Materiál: | 100% PVC |
| Návod na údržbu: | Navlhčenou handričkou |
| Farba: | Čierna |
| Štýl: | Elegantné |
| spôsob nosenia: | listová kabelka |
| šírka: | 23 cm |
| Výška: | 13 cm |
| vzor kabelky: | bez vzoru |
| hĺbka: | 6 cm |
| Vlastnosti: | řetízkový popruh |
| určenie: | dámske |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



