Dámsky čierny batoh
Oživte svoj každodenný vzhľad s našimi štýlovými batôžkami . Kombinujeme pohodlie s trendy dizajnom, aby každý krok bol módny a praktický zároveň. Prežite štýl s našimi nezameniteľnými doplnkami!

Expedícia tovaru do 24 hodín
Oživte svoj každodenný vzhľad s našimi štýlovými batôžkami . Kombinujeme pohodlie s trendy dizajnom, aby každý krok bol módny a praktický zároveň. Prežite štýl s našimi nezameniteľnými doplnkami!
Batoh
-
Výška: 35 cm
-
Šírka: 26 cm
-
Hĺbka: 17 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Štýlové batôžky |
|---|---|
| Výrobca: | SM |
| Materiál batohu: | 100% polyester |
| Návod na údržbu: | Navlhčenou handričkou |
| Farba: | Čierna |
| Štýl: | Casual |
| určenie: | dámske |
| šírka: | 26 cm |
| Výška: | 35 cm |
| hĺbka: | 17 cm |
| Vlastnosti: | nastaviteľné ramenní poprúžky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



