Dámsky batoh PETRA
Oživte svoj každodenný vzhľad s našimi štýlovými batôžkami . Kombinujeme pohodlie s trendy dizajnom, aby každý krok bol módny a praktický zároveň. Prežite štýl s našimi nezameniteľnými doplnkami!

Expedícia tovaru do 24 hodín
Oživte svoj každodenný vzhľad s našimi štýlovými batôžkami . Kombinujeme pohodlie s trendy dizajnom, aby každý krok bol módny a praktický zároveň. Prežite štýl s našimi nezameniteľnými doplnkami!
Batoh
-
Výška: 33 cm
-
Šírka: 27 cm
-
Hĺbka: 18 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Štýlové batôžky |
|---|---|
| Výrobca: | SM |
| Materiál batohu: | Syntetika |
| Návod na údržbu: | Navlhčenou handričkou |
| Farba: | čierna,béžová |
| Štýl: | Casual |
| určenie: | dámske |
| šírka: | 27 cm |
| Výška: | 33 cm |
| hĺbka: | 18 cm |
| Vlastnosti: | nastaviteľné ramenní poprúžky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



