Zelená froté osuška EUFORIA 70×140 cm
Osušky, ktoré spájajú praktičnosť s pohodlím. Kvalitné materiály pre rýchle schnutie a hebký dotyk na pokožke. Elegantný dizajn pre každodenný luxus po kúpaní.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Osušky, ktoré spájajú praktičnosť s pohodlím. Kvalitné materiály pre rýchle schnutie a hebký dotyk na pokožke. Elegantný dizajn pre každodenný luxus po kúpaní.
Veľkosť osušky |
70x140cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Osušky |
|---|---|
| Výrobca: | Fashion |
| Materiál osušky: | 100% bavlna |
| Pranie: | Na 30 °C |
| Farba: | Zelená |
| šírka: | 60 cm a více |
| Dĺžka: | 100 cm a více |
| Vlastnosti: | s potlačou |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



