Froté svetlosivé prestieradlo David na dvojlôžko 140×200 cm
Navoňajte posteľ do luxusu s našimi froté prestieradlami o rozmere 140x200 cm. Jemná a savá textura pre maximálne pohodlie. Kvalitné materiály a vkusný dizajn pre dokonalú noc plnú komfortu a relaxácie.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Navoňajte posteľ do luxusu s našimi froté prestieradlami o rozmere 140x200 cm. Jemná a savá textura pre maximálne pohodlie. Kvalitné materiály a vkusný dizajn pre dokonalú noc plnú komfortu a relaxácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 140x200cm |
|---|---|
| Výrobca: | David |
| Materiál plachty: | 80% bavlna,20% polyester |
| Pranie: | Na 30 °C |
| Farba: | Světle šedá |
| Rozmery plachty: | 140 x 200 cm |
| Gramáž: | 180 g/m2 |
| Upozornenie: | Zobrazenie farieb produktu sa môže nepatrne líšiť od skutočnosti. |
| Vlastnosti: | napínací |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



