Froté uteráky MARCELA viacfarebné 45×100 cm E03
Zážitek z kúpeľne na novú úroveň s našimi uterákmi.
Kvalitné materiály pre mäkkosť a savosť.
Štýlový dizajn pre dokonalú harmóniu v každom kúpeľňovom interiéri.
Obklopte sa luxusom každý deň.
Froté uteráky ponúkame v farbách: béžová, čierna, šedá a hnedá.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Zážitek z kúpeľne na novú úroveň s našimi uterákmi.
Kvalitné materiály pre mäkkosť a savosť.
Štýlový dizajn pre dokonalú harmóniu v každom kúpeľňovom interiéri.
Obklopte sa luxusom každý deň.
Veľkosť uteráka |
45x100cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uteráky |
|---|---|
| Výrobca: | Langhuayn |
| Materiál osušky: | 100% bavlna |
| Pranie: | Na 30 °C |
| Farba: | béžová,čierna,šedá,hnedá |
| šírka: | 40 cm až 59 cm |
| Dĺžka: | 100 cm a více |
| Vlastnosti: | s potlačou |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



