Froté uteráky MARCELA viacfarebné 45×100 cm E02
Zážitek z kúpeľne na novú úroveň s našimi uterákmi.
Kvalitné materiály pre mäkkosť a savosť.
Štýlový dizajn pre dokonalú harmóniu v každom kúpeľňovom interiéri.
Obklopte sa luxusom každý deň.
Froté uteráky ponúkame v farbách: béžová, čierna, šedá a hnedá.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Zážitek z kúpeľne na novú úroveň s našimi uterákmi.
Kvalitné materiály pre mäkkosť a savosť.
Štýlový dizajn pre dokonalú harmóniu v každom kúpeľňovom interiéri.
Obklopte sa luxusom každý deň.
Veľkosť uteráka 45x100cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uteráky |
|---|---|
| výrobca: | Langhuayn |
| Materiál osušky: | 100 %bavlna |
| Pranie: | na 30 °C |
| Farba: | hnedá,modrá,oříšková,šedá |
| šírka: | 40 cm až 59 cm |
| Dĺžka: | 100 cm a více |
| Vlastnosti: | s potlačou |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



