Jersey hnedé prestieradlo David na dvojlôžko 220×200 cm

Expedícia tovaru do 24 hodín
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | 220x200cm |
|---|---|
| výrobca: | David |
| Materiál plachty: | 100% bavlna |
| pranie: | na 30 °C |
| Rozmery plachty: | 220 x 200 cm |
| Farba: | hnedá |
| Gramáž: | 180 g/m2 |
| Upozornenie: | Zobrazenie farieb produktu sa môže nepatrne líšiť od skutočnosti |
| Vlastnosti: | napínací |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



