Jersey marhuľové prestieradlo David na jednolôžko 90×200 cm
Oživte svoju posteľ s našimi bavlnenými prestieradlami vo veľkosti 90x200 cm. Ľahká a priedušná bavlna dodáva posteľi útulný dotyk a zaisťuje pohodlný spánok. Elegantný dizajn pre dokonalú spálňu.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Oživte svoju posteľ s našimi bavlnenými prestieradlami vo veľkosti 90x200 cm. Ľahká a priedušná bavlna dodáva posteľi útulný dotyk a zaisťuje pohodlný spánok. Elegantný dizajn pre dokonalú spálňu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 90x200cm |
|---|---|
| Výrobca: | David |
| Materiál plachty: | 100% bavlna |
| Pranie: | Na 30 °C |
| Farba: | Meruňková |
| Rozmery plachty: | 90 x 200 cm |
| Gramáž: | 180 g/m2 |
| Upozornenie: | Zobrazenie farieb produktu sa môže nepatrne líšiť od skutočnosti. |
| Vlastnosti: | napínací |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



