Kuchynské chňapky GERA
Naše kuchynské chňapky sú skvelou kombináciou funkčnosti a štýlu. S absorpčným materiálom a pestrými vzormi sú perfektným doplnkom pre každú kuchyňu. Užívajte si efektívny a radostný zážitok z varenia!

Expedícia tovaru do 24 hodín
Naše kuchynské chňapky sú skvelou kombináciou funkčnosti a štýlu. S absorpčným materiálom a pestrými vzormi sú perfektným doplnkom pre každú kuchyňu. Užívajte si efektívny a radostný zážitok z varenia!
Veľkosť chňapky: 30x16 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chňapky |
|---|---|
| Výrobca: | Familex |
| Materiál chňapky: | 85% bavlna,15% polyester |
| Pranie: | Na 30 °C |
| Farba: | Fialová |
| motív: | mix motívů |
| Vlastnosti: | možnost pranie v pračce |
| šírka: | 15 cm a více |
| Dĺžka: | 25 cm a více |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



