Zlatý obrus na stôl 140x180 cm
Pridajte svojmu stolu nádych elegancie s našimi obrusmi. Každý kúsok z našej kolekcie spája kvalitu materiálov a moderný dizajn, aby ste mohli hostiť s gráciou a štýlovým pôvabom.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Pridajte svojmu stolu nádych elegancie s našimi obrusmi. Každý kúsok z našej kolekcie spája kvalitu materiálov a moderný dizajn, aby ste mohli hostiť s gráciou a štýlovým pôvabom.
Rozmer obrusu: 140 × 180 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obrusy |
|---|---|
| Výrobca: | Dekaland |
| Materiál obrusu: | 100% polyester |
| Pranie: | Na 30 °C |
| Farba: | Žltá |
| šírka: | 120 cm až 149 cm |
| Dĺžka: | 150 cm a více |
| Typ pokrývky stolu: | obrus |
| Vlastnosti: | omyvatelný |
| tvar: | obdĺžnik |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



