Pánska čierna ľadvinka SPORT
Prežívajte pohodlnosť a štýl s našimi pánske ľadvinky. Ľahké, praktické a moderné – ideálny doplnok pre každodenné aktivity. Udržujte svoje nevyhnutnosti po ruke s eleganciou a výrazom osobného štýlu.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Prežívajte pohodlnosť a štýl s našimi pánske ľadvinky. Ľahké, praktické a moderné – ideálny doplnok pre každodenné aktivity. Udržujte svoje nevyhnutnosti po ruke s eleganciou a výrazom osobného štýlu.
ľadvinka
-
Šírka: 33 cm
-
Výška: 15 cm
-
Hĺbka: 8 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ľadvinky |
|---|---|
| Výrobca: | Sport |
| materiál: | 100% polyester |
| Návod na údržbu: | Navlhčenou handričkou |
| farba: | čierna |
| spôsob nosenia: | okolo pása |
| určenie: | Pánske |
| šírka: | 33 cm |
| výška: | 15 cm |
| hĺbka: | 8 cm |
| Vlastnosti: | nastavitelný popruh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



