Viacfarebné podsedáky
Získajte maximálne pohodlie s našimi podsedákmi na stoličky. Ergonomický dizajn a kvalitné materiály zabezpečujú optimálnu podporu a relaxáciu pri každom sedení. Prineste do svojho priestoru špičkový komfort.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Získajte maximálne pohodlie s našimi podsedákmi na stoličky. Ergonomický dizajn a kvalitné materiály zabezpečujú optimálnu podporu a relaxáciu pri každom sedení. Prineste do svojho priestoru špičkový komfort.
Podsedák: 40 × 40 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podsedáky |
|---|---|
| Výrobca: | Fashion |
| Materiál: | 100% polyester |
| Pranie: | Na 30 °C |
| Farba podsedáku: | staroružová,červená,šedá,béžová,olivová |
| Umiestnenie podsedáku: | na stoličky / na kreslá / na lavice / na palety |
| šírka: | 40 cm až 49 cm |
| Dĺžka: | 40 cm až 49 cm |
| Operadlo: | bez opěradla |
| Určenie podsedáku: | vonkajšie / vnútorné |
| Vlastnosti: | pratelný / s uchycením |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



