Mikroplyšový ružový obliečok na vankúš 40×60 cm
Oživte váš priestor s našimi elegantnými poťahmi na vankúše. Luxusné materiály a moderný dizajn dodajú vášmu spánku nádych štýlu a pohodlia. Transformujte svoj odpočinok s našimi jedinečnými poťahmi.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Oživte váš priestor s našimi elegantnými poťahmi na vankúše. Luxusné materiály a moderný dizajn dodajú vášmu spánku nádych štýlu a pohodlia. Transformujte svoj odpočinok s našimi jedinečnými poťahmi.
Veľkosť obliečky: 40x60cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Povlak na vankúš |
|---|---|
| Výrobca: | Fashion |
| Materiál obliečok: | 100% mikrovlákno |
| Pranie: | Na 30 °C |
| Farba: | Ružová |
| Rozmer vankúša: | 40 x 60 cm |
| šírka: | 30 cm až 49 cm |
| Dĺžka: | 50 cm až 89 cm |
| Druh zapínania obalu: | zips |
| motív: | bez motívu |
| Vlastnosti: | možnost pranie v pračce |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



