Obliečok na vankúš 80×55 cm JADE
Oživte váš priestor s našimi elegantnými poťahmi na vankúše. Luxusné materiály a moderný dizajn dodajú vášmu spánku nádych štýlu a pohodlia. Transformujte svoj odpočinok s našimi jedinečnými poťahmi.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Oživte váš priestor s našimi elegantnými poťahmi na vankúše. Luxusné materiály a moderný dizajn dodajú vášmu spánku nádych štýlu a pohodlia. Transformujte svoj odpočinok s našimi jedinečnými poťahmi.
Veľkosť obliečky:80x55cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Povlak na vankúš |
|---|---|
| Výrobca: | Fashion |
| Materiál obliečok: | 100% polyester |
| Pranie: | Na 30 °C |
| Farba: | Modrá,tyrkysová,ružová |
| Rozmer vankúša: | 55 x 80 cm |
| šírka: | 50 cm a více |
| Dĺžka: | 50 cm až 89 cm |
| motív: | kvety |
| Vlastnosti: | možnost pranie v pračce |
| Druh zapínania obalu: | zips |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



