biely prešívaný vankúš 70x90 cm
Zabaľte sa do pohodlia s našimi vankúšmi. Ľahké, mäkké a štýlové – dokonalý spoločník pre chladné zimné večery aj osviežujúce letné noci. Užite si útulný spánok s našimi kvalitnými vankúšmi, ktoré spájajú dizajn a komfort do jedného.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Zabaľte sa do pohodlia s našimi vankúšmi. Ľahké, mäkké a štýlové – dokonalý spoločník pre chladné zimné večery aj osviežujúce letné noci. Užite si útulný spánok s našimi kvalitnými vankúšmi, ktoré spájajú dizajn a komfort do jedného.
Prešívaný vankúš 70X90cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prikrývky |
|---|---|
| Materiál výplne: | duté vlákno |
| pranie: | na 30 °C |
| Rozmer vankúša: | 70x90cm |
| Farba: | Biela |
| Výrobca: | |
| Tvar vankúša: | obdĺžnik |
| šírka: | 50 cm a více |
| Dĺžka: | 50 cm a více |
| Vlastnosti: | relaxační |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



