Šnúrkové fialové záclony
Začnite každý deň s eleganciou. Naše záclony prinášajú do vášho domova nielen funkčnosť, ale aj špičkový dizajn. Ovládnite atmosféru každej izby s našou exkluzívnou kolekciou.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Začnite každý deň s eleganciou. Naše záclony prinášajú do vášho domova nielen funkčnosť, ale aj špičkový dizajn. Ovládnite atmosféru každej izby s našou exkluzívnou kolekciou.
Veľkosť záclon
150x160cm
150x180cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesy |
|---|---|
| Výrobca: | Fashion |
| Materiál závesu: | 100%polyester |
| Pranie: | Na 30 °C |
| Farba: | Fialová |
| druh závesu: | šnúrkový |
| šírka: | 150 cm a více |
| Dĺžka: | do 199 cm |
| Uchytenie závesu: | žabky |
| motív závesu: | bez motívu |
| Vlastnosti: | možnost pranie v pračce |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



