Šnúrkové modré záclony
Zahalte svoj priestor do luxusu s našimi závesmi. Kombinácia kvalitných materiálov a moderného dizajnu prináša do vášho domova nielen štýl, ale aj útulnú atmosféru. Každá izba si zaslúži jedinečný dotyk elegancie.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Zahalte svoj priestor do luxusu s našimi závesmi. Kombinácia kvalitných materiálov a moderného dizajnu prináša do vášho domova nielen štýl, ale aj útulnú atmosféru. Každá izba si zaslúži jedinečný dotyk elegancie.
Veľkosť závesov:
150x250cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesy |
|---|---|
| Výrobca: | Fashion |
| Materiál závesu: | 100 % PES |
| Pranie: | Na 30 °C |
| Farba: | Tyrkysová |
| druh závesu: | šnúrkový |
| šírka: | 150 cm a více |
| Dĺžka: | 250 cm a více |
| Uchytenie závesu: | žabky |
| motív závesu: | bez motívu |
| Vlastnosti: | možnost pranie v pračce |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



