Sivý pelech pre psa
Poskytnite svojim chlpatým priateľom neobmedzený komfort s našimi pelieškami pre psov a mačky. Kvalitné materiály a dizajn pre dokonalý odpočinok. Umožnite im relaxovať s eleganciou a pohodlím.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Poskytnite svojim chlpatým priateľom neobmedzený komfort s našimi pelieškami pre psov a mačky. Kvalitné materiály a dizajn pre dokonalý odpočinok. Umožnite im relaxovať s eleganciou a pohodlím.
Veľkosti:
Malý: 60×50 cm
Stredný: 70×60 cm
Veľký: 80×70 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pelechy pre psy / mačky |
|---|---|
| Výrobca: | Fashion |
| Materiál: | 100% polyester |
| Pranie: | na 30 °C |
| Farba: | Šedá |
| Druh pelieška: | pelech |
| Veľkosť psa: | všetky |
| šírka: | 50 cm až 74 cm |
| Dĺžka: | 50 cm až 74 cm |
| Vlastnosti: | možnost pranie v pračce |
| Rozmer pelieška malý: | 60 x 50 cm |
| Rozmer pelieška stredný: | 70 x 60 cm |
| Rozmer pelieška veľký: | 80 x 60 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



