Biela súprava paplóna a vankúša (paplón 140x200 cm a vankúš 70x90 cm)
Zabaľte sa do pohodlia s našimi prikrývkami a vankúšmi. Ľahké, mäkké a štýlové – dokonalý spoločník pre chladné zimné večery aj osviežujúce letné noci. Užite si útulný spánok s našimi kvalitnými vankúšmi, ktoré spájajú dizajn a komfort do jedného.

Zabaľte sa do pohodlia s našimi prikrývkami a vankúšmi. Ľahké, mäkké a štýlové – dokonalý spoločník pre chladné zimné večery aj osviežujúce letné noci. Užite si útulný spánok s našimi kvalitnými vankúšmi, ktoré spájajú dizajn a komfort do jedného.
Luxusná súprava prikrývky a vankúša
Prikrývka 140x200 cm a vankúš 70x90 cm
Prikrývka s vankúšom obsahuje výplň z dutého vlákna, ktorá je vhodná na celoročné použitie – ako v lete, tak aj v zime. Je ľahučká, priedušná a mäkučká.
Vhodné pre alergikov a astmatikov.
Prešitie zabezpečuje, že sa výplň neposúva.
-
Rozmer prikrývky: 140 x 200 cm
-
Rozmer vankúša: 70 x 90 cm
-
Hmotnosť vankúša: 1000 g
-
Hmotnosť prikrývky: 1300 g
-
Materiál výplne: duté vlákno, 100 % polyester
-
Povrchový materiál: 52 % polyester + 48 % bavlna
Odporúčanie na údržbu:
Pre zachovanie kvality vašej prikrývky perte pri maximálnej teplote 30 °C.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prikrývky |
|---|---|
| Obsah balenia: | 1 x peřina 140x200 cm, 1 x polštář 70x90 cm |
| Materiál prikrývky a vankúša: | Výplň: 100% polyester, duté vlákno - vhodné pre alergiky. Povrch: 52% polyester, 48% bavlna |
| Prvé použitie: | Pred prvým použitím vždy vyperte. Perte oddelene naruby vo vlažnej vode (40°C). Po vypranie nechajte dôkladne vyschnúť. |
| Farba: | Biela |
| Ročné obdobie: | celoročné |
| Vlastnosti: | polštář a přikrývka / pre alergiky |
| Materiál výplne: | duté vlákno |
| Materiál prikrývky: | polyester |
| Rozmer periny: | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša: | 70 x 90 cm |
| Dĺžka: | 200 cm a více |
| šírka: | 120 až 149 cm |
| Výrobca: | |
| Pranie: | Na 30 °C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



