Unisexový batoh GABRIEL
Unisexové batohy spájajú štýl a praktickosť pre každého. Odolné materiály, praktické usporiadanie a elegantný dizajn pre každodenné dobrodružstvá. Buďte pripravení na cesty s našimi spoľahlivými a štýlovými batohmi.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Unisexové batohy spájajú štýl a praktickosť pre každého. Odolné materiály, praktické usporiadanie a elegantný dizajn pre každodenné dobrodružstvá. Buďte pripravení na cesty s našimi spoľahlivými a štýlovými batohmi.
Batoh
-
Šírka: 35 cm
-
Výška: 52 cm
-
Hĺbka: 27 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batohy |
|---|---|
| Výrobca: | FashionBag |
| Materiál batohu: | 100 % Polyester |
| Návod na údržbu: | Navlhčenou handričkou |
| Farba: | čierna,modrá |
| Štýl: | casual / športové |
| určenie: | unisex |
| šírka: | 35 cm |
| Výška: | 52 cm |
| hĺbka: | 27 cm |
| Vlastnosti: | nastaviteľné ramenní poprúžky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



