Vánoční světelný řetěz
Ozdobte svoj domov kúzelnou vianočnou dekoráciou s naším vianočným reťazom. Ideálne pre stromčeky, okná, zábradlie alebo iné vianočné dekorácie, ktoré potrebujú blesk a slávnostnú atmosféru.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Ozdobte svoj domov kúzelnou vianočnou dekoráciou s naším vianočným reťazom. Ideálne pre stromčeky, okná, zábradlie alebo iné vianočné dekorácie, ktoré potrebujú blesk a slávnostnú atmosféru.
|
Vianočné osvetlenie LED
|
|||||||||||||||
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veci do domácnosti |
|---|---|
| Výrobca: | Lights |
| Farba svetla: | jednofarebné / farebné / studená biela /teplá biela / nastaviteľná |
| Umiestnenie svetelného reťazca: | interiér / exteriér |
| Dĺžka: | 10 m až 19 m |
| Dĺžka svetelného reťazca malý: | 5 m |
| Dĺžka svetelného reťazca stredný: | 10 m |
| Dĺžka svetelného reťazca veľký: | 15 m |
| Režim svietenia: | viac režimov |
| Stupeň krytia: | P 20 |
| Motív viánočného osvetlenia: | bez motívu |
| Dĺžka prívodného kábla: | 100 cm až 299 cm |
| Vlastnosti: | na stromeček |
| Počet žiaroviek: | 50 až 149 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



