Biela záclona 24
Začnite každý deň s eleganciou. Naše záclony prinášajú do vášho domova nielen funkčnosť, ale aj špičkový dizajn. Ovládnite atmosféru každej izby s našou exkluzívnou kolekciou.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Začnite každý deň s eleganciou. Naše záclony prinášajú do vášho domova nielen funkčnosť, ale aj špičkový dizajn. Ovládnite atmosféru každej izby s našou exkluzívnou kolekciou.
Rozmery záclony:
-
160×300 cm
-
180×300 cm
-
250×300 cm
Označenie: 1
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záclony |
|---|---|
| Výrobca: | HT Familex |
| Materiál záclony: | 100% polyester |
| Pranie: | Na 30 °C |
| Farba: | Biela |
| Druh záclony: | klasická |
| Uchytenie záclony: | žabky |
| Dĺžka: | 200 cm a více |
| motív záclony: | abstraktní |
| Vlastnosti: | možnost pranie v pračce / metráž |
| šírka: | do 199 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



