Biela záclona oblúk 02
Začnite každý deň s eleganciou. Naše záclony prinášajú do vášho domova nielen funkčnosť, ale aj špičkový dizajn. Ovládnite atmosféru každej izby s našou exkluzívnou kolekciou.

Expedícia tovaru do 24 hodín
Začnite každý deň s eleganciou. Naše záclony prinášajú do vášho domova nielen funkčnosť, ale aj špičkový dizajn. Ovládnite atmosféru každej izby s našou exkluzívnou kolekciou.
Záclona v tvare U
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záclony |
|---|---|
| Materiál záclony: | 100% Polyester |
| Dĺžka: | 165cm |
| Šírka: | 320cm |
| Pranie: | Na 30 °C |
| farba: | biela |
| Druh záclony: | oblúková |
| Uchytenie záclony: | žabky |
| motív záclony: | kvety |
| Vlastnosti: | možnost pranie v pračce / metráž |
| Výrobca: |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



